NK Radomlje na Facebooku

Urnik treningov

Urnik in razpored treningov na zunanjih igriščih je zaradi sprotnih usklajevanj na voljo na spletni strani Športnega parka Radomlje.

Zasedenost igrišč v Športnem parku Radomlje

V tekočem tednu si lahko ogledate aktualen razpored s klikom na povezavo Zasedenost igrišč in terminov v športnem parku Radomlje.

TERMINI TRENINGOV VRATARJEV IN VRATARK

URA/DAN     Ponedeljek Sreda Četrtek
16:00 - 17.30       U9, U10, U11, U13,
DU9, DU11, DU13
(Valentin Vidergar)

18.00 - 19.00     U15, DU15, DU17
  U15, DU15, DU17

19.00 - 20.00     U17, U19
ČLANICE
  U17, U19
ČLANICE
(Uroš Juračič)

Vratarji in vratarke se na trening pripravite v eni izmed prostih garderob. V kolikor bo vratarski trening potekal v času treninga vaše ekipe, se preoblečete v garderobi z ekipo in se nato priključite vratarskemu treningu.

POMEMBNO: Če se vratar/ka vratarskega treninga ne more udeležiti, prosim, če to zaradi načrtovanja treninga sporoči najmanj 2 uri pred pričetkom treninga trenerjema Urošu Juračiču (041 934 916) oz. Valentinu Vidergarju (051 365 056).

V kolikor potrebujete kakršno koli drugo informacijo, prav tako lahko kontaktirate trenerja.