Oglas

Prihodnji krog PLTS

Zmaga mladincev, poraz kadetov

2016-03-16 17:09

Drugi konec tedna v marcu je poleg tekmovanja v II. SNL prinesel tudi tekmovanje v II. mladinski in kadetski ligi. Obe selekciji mladih radomeljskih upov sta v nedeljo gostovali v Šenčurju in dosegli polovični uspeh; mladinci so slavili z 0-2, kadeti pa so izgubili z minimalnim izidom.

Najprej sta na igrišče stopili kadetski ekipi. Gostitelji so imeli pred tekmo točko več od Radomljanov, ki so zasedali tretje mesto lestvice. V težki tekmi so slavili domači, edini gol pa je dosegel Rakovec v 56. minuti. Radomljani so po porazu padli za mesto, po visoki zmagi (5-1) so jih prehiteli tudi sosedje iz Doba. V naslednjem krogu se bodo varovanci Dušana Balutta pomerili z vodilno ekipo Ilirije 1911 Extra-Lux. Tekmo bo v soboto, 19. marca ob 13h v Športnem parku Radomlje.

14. krog II. SKL zahod
Šenčur - Kalcer Radomlje 1-0 (0-0)

Gledalcev: 50
Strelec: Rakovec 56.
Opominjani: Vreček; Kočar, Švigelj, Kovačević.
Sodniki: Blaž Medvešček (glavni sodnik), Bojan, Buzadžija, Anže Jerič (pomočnika).
Delegat: Darko Stenovec.

Kalcer Radomlje: Cera, Kočar (K), džafić, Pišel, Kovačević, Agović, Zabukovnik, Lekić, Čehić Limoni (Lozančić 60.), Hribar, Švigelj. Na klopi: Šalamun, Zajc, Juhant, Pačnik. Trener: Dušan Balutto.

Za kadetskima ekipama so se med seboj pomerili še mladinski ekipi. Radomljani, ki so komaj čakali na začetek tekmovanja, so srečanje proti tretjeuvrščenemu Šenčurju odigrali nadvse motivirano. Prvi polčas je minil brez zadetkov, v drugem pa sta Perne in Trdin zadela v razmaku petih minut. V prvem krogu sta se v Radomljah ta dva tekmeca razšla brez zadetkov, tokrat pa so mladinci po besedah trenerja Pateta dosegli "sladko zmago". Po osvojenih treh točkah in porazu Brd so se na lestvici dvignili na tretje mesto, za drugouvrščeno Izolo pa zaostajajo za pet točk. V naslednjem krogu bodo na domačem terenu odigrali tekmo proti Iliriji 1911 Extra-Lux, ki je vodilna ekipa lestvice, tako kot v kadetski kategoriji. Tekma bo na sporedu v soboto, 19. marca ob 15h.

14. krog II SML zahod
Šenčur - Kalcer Radomlje 0-2 (0-2)
Strelca: Perne 75., Trdin 79.
Opominjani: Bobnar, Tominc; Brolih, Kopitar:
Sodniki: Anže Jerič (glavni sodnik), Bojan, Buzadžija, Blaž Medvešček (pomočnika).

Kalcer Radomlje: Duščak, Zupan (Šuštar 89.), Dacar, Brolih (Klarič 89.), Cerar (K), Trdin, Štruklec (Lužar 83.), Kopitar, Vidmar (Korač 68.), Marinko (Arh 77.), Perne. Na klopi: Djukić, Jerman. Trener: Jani Pate.