Začetek priprav za Radomljane

2016-06-16 17:20

Nogometaši Kalcer Radomelj so v torek začeli s pripravami na novo sezono. Z naslovom najboljših v drugoligaški konkurenci so se še drugič v zgodovini uvrstili med najboljših deset nogometnih klubov v državi. Dober mesec dni dolge priprave bodo nogometaši oddelali v radomeljskem in domžalskem Športnem parku, na sporedu pa imajo tudi pripravljalna srečanja.

Trener Dejan Djuranović in njegov pomočnik Gregor Mohar sta na priprave povabila veliko večino igralcev, ki so že v pretekli sezoni nosili dres Kalcer Radomelj. Iz mladinskega pogona kluba se je treningom članske ekipe priključil tudi Miha Vidmar, ki je v pretekli sezoni dosegel 20 zadetkov in skupaj z Žanom Palčičem iz Ilirije zasedel vrh lestvice strelcev. Ob Vidmarju je v taboru Radomljanov še en "stari" novinec, saj se je klubu pridružil tudi Marko Nunić. 23-letni napadalec je dres Radomelj že nosil in sicer v sezoni 2012-2013 ter na devetih tekmah dosegel en gol, igral pa je tudi za Olimpijo, Šenčur, Aluminij, Zavrč in Gorico.

Igralci trenutno trenirajo na domačem igrišču, del treninga pa opravijo tudi na domžalskem stadionu, kjer jih v teh dneh čakajo tudi testiranja pred novo sezono. V prihodnjih dneh bodo potrjena tudi pripravljalna srečanja, o katerih vas bomo seveda obvestili na naši spletni strani. Prav tako vas bomo obvestili o prihodih novih igralcev v radomeljsko sredino.