Z ogledom članske tekme na pizzo

2016-03-23 09:48

Z začetkom pomladanskega dela prvenstva 2.SNL se pričenja tudi nagradna igra za vse člane mladinske šole NK Radomlje.

Z obiskom članske tekme, si bo ekipa, katere igralci bodo najbolj pogosto prisotni na članski tekmi (velja za domače tekme v Radomljah) prislužila nagrado.

Ekipa, ki bo najbolj številčna pri ogledu članskih tekem (5 tekem) si bo tako prislužila pizze za celo ekipo. Glede na različno številčnost ekip in igralcev v njej in zaradi regularmosti igre se bo beležila prisotnost v odstotkih. Prisotnost igralcev bo beležena pri enem izmed trenerjev, ki bodo prisotni na tekmi, pogoj pa je, da so igralci oblečeni v klubsko opremo.