bg_image

Oglas

Prihodnji krog PLTS

2011-06-08 14:59

Vse ekipe, ki gostujejo v Brdih, so navdušene nad igralno površino, nič drugače pa ni bilo z našimi fanti, ki so se samo čudili nad zelenico, ki ji v slovenskem nogometu najverjetneje ni para. Vsi vemo, da zelenica v Radomljah ta trenutek velja za eno izmed najlepših, a to kar je moč videti v Brdih, lahko označimo kot presežek v slovenskem prostoru.

NK Radomlje 2SNL

Pogoji za srečanje so bili tako več kot odlični. V tekmo so podjetneje krenili naši fantje in skozi celotni prvi polčas držali vajeti igre v svojih nogah, medtem ko so domači na svoje priložnosti prežali v protinapadih. Radomljani so vseskozi ogrožali domača vrata, v 30. minuti pa je ogrožanje obrodilo sadove, ko je po strelu Škafarja z 20-ih metrov, smer žoge spremenil Rozman in povedel naše fante v vodstvo. Le pet minut kasneje, so radomljani vodili že z 2:0. Po izbijanju Juračiča, je žogo na sredini sprejel Škafar, odlično podal Avdiču, le-ta pa je na levem boku našel osamljenega Petka, kateremu ni bilo težko premagati domačega vratarja. Do konca prvega dela so imeli domači dve lepi priložnosti za zmanjšanje zaostanka, a so bili v zaključkih premalo natančni.

V drugi del so podjetneje krenili domačini, ki niso imeli ničesar izgubiti. Okrepili so napadalno vrsto in tako stavili vse v lovljenje rezultata, kar pa se jim je obrestovalo točno na polovici drugega polčasa, ko je zaostanek zmanjšal Zovatto Filippo. Do konca srečanja so bili pritiski na radomeljsko obrambo vse večji, a tokrat so naši fantje vzdržali in se tako veselili svoje 18. prvenstvene zmage.

Krog pred koncem je več ali manj vse odločeno, tako da bodo po zadnjem odigranem krogu, na lestvici le še morebitni kozmetični popravki. V Športni park Radomlje, prihaja v soboto, 11.6., ob 18. uri, ekipa Ivančne Gorice, po tekmi pa sledi veliko slavje in koncert Lepega Dase, v čast našim fantom in zgodovinski uvrstitvi v 2. SNL. Se vidimo torej v soboto, v Športnem parku Radomlje.