bg_image

Oglas

Prihodnji krog PLTS

2011-03-20 19:58
Naši fantje so krenili v spomladanski del prvenstva kot prvouvrščena ekipa, kar pa je vse prej kot lahko, saj je želja vsakega nasprotnika, da porazi prvouvrščeno moštvo, še posebej na domačem terenu.

Kamničani sopričeli odločneje in imeli v prvem delu srečanja nekaj terenske premoči, vendar so radomljani v drugem delu prvega polčasa moči na igrišču poravnali. V prvem delu smo po večini gledali taktično srečanje in igro na sredini igrišča, najlepšo priložnost pa je imel kamniški (bivši radomeljski) napadalec Dražen Žeželj, ki se je znašel sam pred radomeljskimi vrati, a se mu je žoga na težkem igrišču nerodno odbila in končala le v gol avtu.

V drugem polčasu smo videli nekaj menjav na obeh straneh, tudi nekaj strelov in predložkov pred vrata obeh ekip, a resnih priložnosti in groženj z izjemo 85. minute, ko je domači vratar uspešno posredoval ob nevarnem poskusu Lundra, ni bilo.

Srečanje se je končalo z neslavnih 0:0, ogledalo pa si ga je 300 gledalcev, ki so bili kljub hladnemu in vetrovnemu vremenu dobro razpoloženi in jih tudi "neumnosti" domačih navijačev s pirotehničnimi izdelki niso preplašile. Ekipi sta se torej razšli prijateljsko in razdelili točki, ki obema ekipama zagotavljata dobro izhodišče za nadaljevanje prvenstva.

Prihodnjo soboto bodo varovanci trenerja Rajka Jeršina gostovali pri drugouvrščeni ekipi Kranja v športnem parku Zarica, in tako sledi novo težko srečanje, saj si obe ekipi z zmago lahko priborita trenutno prvo mesto na lestvici. Lepo vabljeni torej, v soboto, 26.3.2011, ob 15.30 uri v ŠP Zarica v Kranj.