bg_image

Oglas

Prihodnji krog PLTS

2011-06-01 22:35

Nedelja se je pričela po željah radomeljskih igralcev, trenerjev in navijačev, saj so kadeti povsem deklasirali njihove nasprotnike Brinje-Ivančna Gorica in jih odpravili s petardo. Končni izzid je bil 5:1 za naše fante, za katere je hat trick dosegel Zalaznik Marko, ki pa zaradi rdečega kartona v 70. minuti srečanja, žal ne bo mogel pomagati soigralcem na zadnji/odločilni tekmi v sezoni.

Po kadetskem, je sledilo še mladinsko srečanje enakih nasprotnikov. Lepa nogometna predstava obeh moštev, priložnosti na obeh straneh, ter zadetek v 54. minuti Matica Petka za zmago naših fantov z 1:0. Vse našteto nas navdaja z velikim optimizmom pred zadnjim krogom, ko bodo čez 14 dni naši fantje obeh ekip gostovali na stadionu Ilirije, s katero se bodo pomerili v zadnjem dejanju, ki nam bo postreglo z odgovorom, kdo bo naslednje leto zaigral v 2.SML in 2.SKL.

Skupna lestvica kadetov in mladincev

Ob 17. uri pa je sledilo zadnje dejanje bogatega športnega dne v Športnem parku Radomlje, srečanje med domačimi, letošnjimi prvaki 3.SNL-zahod in Tolminci. Radomljani so začeli podjetneje in že v 8. minuti povedli. Strelec za domače - Bengez Jan. Po vodilnem zadetku, so domači nadaljevali s prevlado, nizali priložnosti eno za drugo, a bili v zaključkil premalo zbrani. Gostje so na svoje priložnosti prežali predvsem iz protinapadov, a jim z izjemo strelov od daleč ni uspelo resneje ogroziti radomeljskih vrat.

V drugem delu podobna slika kot v prvem. Gostje so bili večino časa v podrejenem položaju, naši fantje so si priigrali nekaj priložnosti za povišanje rezultata, a jim je gostujoča obramba tudi s pomočjo vratnic povzročala sive lase. V zaključku srečanja pa zadetek gostov in izenačenje na 1:1. Za delitev točk je s strelom z 20-ih metrov poskrbel gostujoči napadalec, Kalaković Sanel.

Po zadnjem sodnikovem žvižgu se je tako lahko pričelo slavje ob osvojitvi naslova prvakov 3.SNL-zahod v sezoni 2010/11 in posledični uvrstitvi v višji rang tekmovanja - 2.SNL. Čeprav sta do konca prvenstva še dva kroga, naslova radomljanom ne more vzeti nihče več. V predzadnjem krogu bodo naši fantje igrali v Goriških Brdih, zadnji krog, v soboto, 11.6.2011, pa bo odigran pred domačimi navijači, mi pa vam lahko že sedaj obljubimo veliko zabavo ob zaključku prvenstva.