Oglas

Prihodnji krog PLTS

Včeraj ob 19.00, so se naši fantje pomerili z ekipo Litije in vknjižili prve tri točke v novi sezoni.

2011-09-05 13:12

Prvo prvenstveno tekmo so naši fantje začeli precej nervozno in po prvih 10 minutah tekme je bil rezultat še vedno 0:0, po prvem zadetku, pa so se igralci sprostili in igra naše ekipe je dobila pravo podobo.  Rezultat po prvem polčasu je bil 6:0 za naše fante. V drugem polčasu, so naši igralci nadaljevali z agresivnim pokrivanjem nasprotnikov, kar se je obrestovalo, še z dvema zadetkoma. Žal pa včeraj vreme ni bilo naklonjeno nogometašem, saj je bila tekma zaradi naliva in toče prekinjena 10 minut pred koncem tekme. Rezultat je tako ostal 8:0 v korist naših nogometašev.