Vabilo k prijavi na razpis za mesto trenerja Cicibanov U9

2016-09-05 23:09

Mladinska nogometna šola NK Radomlje objavlja razpis za delo na mestu trenerja ekipe Cicibanov U9. V kolikor vas zanima sodelovanje v ambicioznem in razgibanem kolektivu ter vas veseli delo z mladimi nogometaši, vas vabimo k prijavi.

Pričakovanja:
- najmanj srednješolska izobrazba
- UEFA B licenca (K prijavi so vabljeni tudi kandidati z UEFA C licenco, kateri imajo namen v kratkem pridobiti UEFA B licenco.)
- vozniški izpit B kategorije
- aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika, zaželeno tudi znanje dodatnih tujih jezikov
- aktivno znanje uporabe MS orodij (Word, Excel, ...)

Nudimo:
- delo v enem največjih slovenskih nogometnih klubov
- odlične pogoje za treniranje (raznoliki pripomočki ter urejena igrišča z naravno in umetno travo v Športnem parku Radomlje)
- dosledno izpolnjevanje dogovorov

Zaželeno je, da ima kandidat odprt s.p. oz. status samostojnega športnega delavca.

Prijava naj vsebuje življenjepis (CV), opis vašega dosedanjega udejstvovanja in dela na nogometnem področju (igranje ter treniranje), kopijo pridobljene nogometne izobrazbe in vaš pogled, zakaj ste ravno vi prava izbira za naš klub.

Prijave sprejemamo do vključno petka, 9.9.2016 preko e-pošte matjaz.obrstar@nk-radomlje.si, za dodatne informacije pa nas lahko pokličete na št.: 031 811 903 (Vodja mladinske nogometne šole NK Radomlje, g. Matjaž Obrstar).

Uporabljeni izrazi, zapisani v moški spolni slovnični obliki, so uporabljeni kot nevtralni za moške in ženske.