V ŽIVO: Kalcer Radomlje - Dravinja Kostroj

2011-08-22 17:33

Za osvežitev strani in dogodkov kliknite "osveži" ali pritisnite tipko F5.

Ura/minuta Dogodek
94. Konec tekme v radomeljskem športnem parku, tri točke ostajajo doma! Edini gol na tekmi je dosegel Karapetrović v 22. minuti.
74. Pri domačih je odšel iz igre Avdić, v igro pa je prišel Lizalović.
63. V igro je pri domačih vstopil Rozman, zamenjal je Veladžića.
61. Iz igre je pri gostih odšel Močič, v igro pa vstopil Gosak.
57. Menjava pri domačih, namesto Karapetrovića je vstopil Ljubijankić.
55. Rumeni karton je pri gostujoči ekipi prejel Močič.
46. Pri gostih je prišlo do dvojne menjave ob polčasu, Tolarja in Tisaja sta zamenjala Štrukelj in Kraljič.
45+2 Sodnik Davor Drečnik iz Hrastnika je odpiskal konec prvega polčasa. Pred okoli 350 gledalci vodijo domači. Edini gol je dosegel kapetan Karapetrović iz enajstmetrovke v 22. minuti. NK Kalcer Radomlje - NK Dravinja Kostroj 1-0.
42. Rumeni karton Snoja po prekršku na sredini igrišča.
22. GOOOOL! Karapetrović je zadel za domače iz enajstmetrovke po prekršku nad Seferovićem.
6. Pritisk domačih, nevarno sta poskušala Seferović in Mohar, slednji je z dobrih dvajsetih metrov oplazil prečko.
17:30 Pričetek srečanja v Športnem parku Radomlje
Predvideni začetni postavi
NK Kalcer Radomlje: Biček, Kerić, Veladžić, Varga, Mohar, Barukčič, Snoj, Škafar, Avdić, Karapetrovič, Seferovič. NK Dravinja Kostroj: Čelofiga, Hvalec, Petrak, Gaber, Tolar, Ribič, Vodopivec, Rahmanovič, Močič, Štante, Kraljič