V sredo proti albanskemu prvoligašu

2016-06-21 14:22

Nogometaši Kalcer Radomelj so pretekli teden začel is pripravami na novo prvoligaško sezono, jutri pa jih čaka že prvi preizkus moči. V radomeljskem Športnem parku se bodo namreč ob 18. uri na pripravljalni tekmi pomerili proti ekipi KF Kukësi.

Na prvi pripravljalni tekmi se bosta v članski ekipi tako (ponovno) predstavila Marko Nunić in Miha Vidmar, poleg njih pa bodo priložnost dobili tudi drugi igralci, na katere bo v prihodnosti računal trener Dejan Djuranović. Na drugem pripravljalnem srečanju se bodo Radomljani v petek pomerili z Domžalami v domžalskem Športnem parku.

Tokratni nasprotniki iz Albanije je zaključil svojo četrto sezono v albanski Superligi na tretjem mestu, kar je sploh njihova najslabša uvrstitev v zgodovini! V prvih treh sezonah so namreč vsakič osvojili drugo mesto, za ekipo Skenderbeu Korçe. V pretekli sezoni pa so postavili še en mejnik kluba, saj so slavili v domačem pokalnem tekmovanju.