V petek proti Šenčurju

2016-03-16 10:05

18. krog v drugi slovenski nogometni ligi bodo Radomljani odprli že v petek s tekmo proti Šenčurju v gosteh. To bo hkrati tudi krog, po katerem se bo zadnjih devet krogov prvenstva določalo glede na lestvico.

Radomljani so se s Šenčurjani v 9. krogu oktobra razšli z rezultatom 1-1, zadela sta Ajdinović in Kokalj. V vrstah Šenčurja igra tudi nekaj nogometašev, ki so v preteklosti branili barve radomeljskega kluba: Martin Cesar, Kristjan Draksler in tudi Dalibor Teinović, ki se je klubu pridružil ob zimskem premoru. Gorenjci so prikovani na dno lestvice, zbrali so 12 točk, za Tolminom in Zarico pa zaostajajo za 5 točk. Na domačem igrišču so tokratni nasprotniki zbrali zmago in tri remije. V preteklem krogu so igrali Šenčurja v gorenjskem derbiju s Triglavom v Kranju izgubili s 4-1.

Radomljani so po remiju z Dravo še vedno na vodilnem mestu lestvice. Ne ena ne druga ekipa nima težav s kaznovanimi igralci. Pri Radomljanih pa se bo moral paziti kapetan Barukčič, ki je zbral tri rumene kartone, pri gostih pa Beganović in Jogić. Tekma bo v petek, 18. marca ob 19. uri v šenčurskem Športnem parku.

A.S.