V 2. SNL so se članom pridružili tudi kadeti in mladinci!!!

2011-06-13 00:22

Nepopisno veselje kadetov in mladincev s trenerjema ob uvrstitvi v 2.SNL

Čestitke vsem fantom, trenerjema Asadu Aliloviču in Matjažu Obrstarju, njihovim spremljevalcem in zahvala navijačem ter staršem, ki se jih je v Ljubljani zbralo res lepo število. Prav sleherni "član odprave" je tudi tokrat pripomogel k izjemnemu uspehu, ki ni pustil ravnodušnega niti sekretarja našega kluba, Toneta Završana, ki je pred več kot destletjem kot zadnji trener našega kluba popeljal svojo ekipo v tako visok rang tekmovanja. Cilj je torej dosežen, fantom obeh ekip pa ponovno čestitke, ponosni smo na vas, sedaj pa novim zmagam (v 2. ligi) naproti ...

Veselje ob zadetku Mihe Robiča za vodstvo naših fantov z 2:1