Uspešen nastop deklet U-14 v Grosupljem

2011-05-28 15:58

Turnir se je na igrišču NK Brinje pričel ob 10. uri, dekleta pa so tekmovala v dveh skupinah - A in B. V vsaki skupini smo imeli po enega predstavnika. V skupini A, se je ekipa NK Radomlje 1 merila z ekipama NK Brinje in ŠD Junior, ekipa NK Radomlje 2, pa v skupini B, z ekipo NK Ivančna gorica in reprezentanco MNZ Nova Gorica.

Deklice U14 NK Radomlje
Ekipa deklic U-14

SKUPINA A
NK Radomlje 1, so prvo srečanje, s kasnejšimi finalistkami, izgubile z minimalno razliko 1:0, drugo srečanje s ŠD Junior pa se je kljub nemalemu številu priložnosti naših deklet, končalo brez zadetkov. V zadnji tekmi skupine A, so nogometašice NK Brinje, s 3:0 premagale ekipo ŠD Junior in tako se je naša ekipa, NK Radomlje 1, uvrstila v mali finale (srečanje za 3. mesto).

SKUPINA B
Skupina B, kjer so nastopale igralke ekipe NK Radomlje 2, je najprej postregla z visoko zmago (10:0) nogometašic MNZ Nova Gorica proti dekletom NK Ivančna Gorica. V drugem srečanju skupine B, so za drugi poraz dolenjskih nogometašic (2:1), poskrbela še naša dekleta (oba zadetka je dosegla Klara Rudič) in tako je zadnje srečanje v skupini, med MNZ Nova Gorica in NK Radomlje 2, odločalo o finalistkah. Zasluženo, z zmago 5:0, so se v finale uvrstile primorke, našo ekipo NK Radomlje 2, pa so v tekmi za 3. mesto čakale njihove klubske soigralke.

NK Radomlje deklice U-14
Podelitev pokalov in praktičnih nagrad

ZAKLJUČNI DEL
V malem finalu sta se torej za končno 3. mesto udarili obe ekipi našega kluba. Po rednem delu je bil rezultat izenačen 0:0, nato pa so po izvajanih kazenskih strelih zmago osvojile nogometašice ekipe NK Radomlje 1. Da je zmaga ostala doma, so poskrbele nogometašice NK Brinje, ki so povsem zasluženo v finalu premagale ekipo MNZ Nova Gorica.

NK Radomlje deklice U-14
Dekleta z leve proti desni: Trebušak Nika, Rudič Klara, Zupan Irena, Černelič Ana, Komatar Tara, Novak Ana, Kastelic Maruša,Jevnikar Pia, Levec Jana, Wahl Viviana,
Zalaznik Petra, Belavič Tjaša, Repenšek Gabi

Trener: Juračič Uroš

Vsem dekletom čestitke za prikazano lepo nogometno predstavo in borbenost. Naša dekleta ekipe U-14, so prikazala velik napredek v igri in dokazala, da ima tudi ženski nogomet svoje mesto v našem nogometnem klubu in da se v bodoče lahko nadejamo dobrih rezultatov tudi v tej kategoriji.