Radomljani na pripravah

2017-02-15 17:46

Radomljani se te dni mudijo na pripravah v Bosni in Hercegovini, natančneje v Medjugorju, kjer pomerili tudi na pripravljalnih srečanjih. Tekma proti hrvaškemu drugoligašu je bila odigrana danes, 17. februarja pa se bodo pomerili še z  aktualnim prvakom Bosne in Hercegovine, mostarsko ekipo HŠK Zrinjski.

V tem pripravljalnem obdobju je bila tekma proti Imotskim osma po vrsti za Radomljane. Slednji so danes slavili z minimalnim izidom, gol pa je dosegel Marko Nunić. Strateg Radomljanov Robert Pevnik je na igrišče poslal naslednje igralce: Andrić, Jakovljević, Lidjan, Jazbec, Marinšek, Kruljac, Rokavec, Kovjenić, Jugovar, Nunić in Vasilj, vsi pa so odigrali celotno srečanje.

V sklopu priprav na spomladanski del prve lige so rumeni odigrali sedem tekem pred današnjo. Slavili so na tekmah proti Šenčurju (4-0), Gyrmotu (1-0) in Roltek Dobu (3-1), remizirali so na tekmah proti Mladosti (1-1), GOŠK-u iz Gabele (0-0) in Šibeniku (0-0), medtem ko so klonili le proti Čapljini (0-1). Kot je bilo zapisano v uvodniku, jih čaka 17. februarja še tekma proti HŠK Zrinjski.

Ena od okrepitev radomeljskega kluba je tudi Leo Ejup, ki je prispel na posojo iz Olimpije. O poteku priprav pravi: "Pridno in delovno se trenira. Zavzetosti in želje za trening ne manjka. Mislim, da smo na pravi poti, le izpiliti je potrebno še nekaj stvari . Če bo slo tako naprej, mislim da se lahko nadejamo pozitivnega rezultata že prvo tekmo. Pomembnosti prve tekme ni potrebno poudarjati. Na pripravah v Medjugorju smo do sedaj igrali z dvema ekipama katere so kompaktne, čvrste in tehnično dokaj dobro podkovane. V obeh tekmah smo pokazali , da znamo igrati tudi na zelo težkem terenu. V petek nas čaka se generalka, katero moramo odigrati po najboljših močeh že zaradi večje samozavesti ekipe."

O novi sredini pa je povedal še: "V Radomlje sem v pri vrsti prišel ,da pomagam klubu po svojih najboljših močeh. Fantje so me zelo dobro sprejeli. Smo postali prava klapa, kar se vidi tudi na igrišču."

A.S.