Pričetek treningov tudi za ženski ekipi

2011-08-03 14:01

Po nekaj tedenskem premoru bodo na travnato površino športnega parka ponovno stopila tudi dekleta. Prve bodo s treningi pričele članice, ki s treningi pričenjajo jutri, v četrtek, 4.8., ob 19. uri, medtem ko bodo deklice U-14 s treningi pričele čez približno teden dni.

Vodstvo nogometnega kluba se je odločilo, da v naslednjem letu dni pripravi dekleta za nastopanje v vseh selekcijah pod okriljem NZS. To pomeni, da bomo v sezoni 2011/12 lahko v ligi spremljali nastope deklic U-14, medtem ko se jim bodo z nastopi v zimski ligi pridružile tudi članice. V prihodnji sezoni (2012/13) pa bomo  v sistem tekmovanj prijavili vse ženske selekcije, ki lahko tekmujejo v tekmovanjih pod okriljem naše krovne organizacije. To so selekcije U-14, U-17 in ČLANICE. V tej sezoni si bomo lahko torej ogledali prve uradne tekme deklic U-14, v sezoni 2012/13 pa kopico zanimivih srečanj nadebudnih nogometašic.

V prihajajoči sezoni bodo treningi deklic U-14 in članic potekali po ustaljenih tirnicah kot v pretekli sezoni. Trener deklic U-14 ostaja Uroš Juračič, naslednik Darka Karapetroviča pri ženski članski ekipi pa je Peter Kristan.

Vsa dekleta, ki jih zanima igranje nogometa, lepo vabljena na prvi trening članske ekipe.