OBČNI ZBOR NK RADOMLJE BO V SOBOTO, 21.1.2017

2016-12-21 16:59

Spoštovani člani NK Radomlje in prijatelji nogometa, obveščamo vas, da bo v soboto, 21.01.2017, s pričetkom ob 18.00, v prostorih KD Radomlje potekal občni zbor NK Radomlje.

Predsedniku društva se izteka pet letni mandat. Tokratni občni zbor bo tako tudi volilni. Na skupščini bomo izvolili novega predsednika, sprejeli nov oz. spremembe v statutu društva in potrdili usmeritve društva za naslednje petletno obdobje.

Lepo prosimo vse prijatelje radomeljskega nogometa, ki bi želeli kandidirati za mesto predsednika društva, da najkasneje do 16. januarja 2017 pošljejo pisno vlogo o kandidaturi na naslov: NK Radomlje, Prešernova 43, 1235 Radomlje ali pa prijavijo svojo kandidaturo na informativni elektronski naslov: klub@nk-radomlje.si.

Vse kandidate naprošamo, da pripravijo kratko predstavitev njihovega programa, ki ga bodo predstavili prisotnim na skupščini društva (predstavitev naj ne bo daljša od 10 minut). Na osnovi predstavitev bodo prisotni izvolili novega predsednika.

Upravni odbor je sklenil, da bo skupščina sklepčna, če bo prisotnih več kot 30 članov društva z volilno pravico.

Po zaključku skupščine vabimo vse prisotne na sproščen klepet ob pijači in prigrizku.

VSI ZA ŠAMPIONE RUMENE!!!