Nunić: Tri točke so obvezne

2016-10-12 17:59

Marko Nunić je v preteklem krogu dosegel drugi gol za ekipo, tako na tekmi kot tudi v prvenstvu. Zanimivo je, da je dvakrat zadel proti svojemu nekdanjemu delodajalcu ND Gorici. Njegov gol na koncu ni bil dovolj za pozitiven rezultat, razgovoril pa se je o zadetku proti nekdanjim soigralcem in o prihodnji tekmi proti Aluminiju.

„Proti Gorici smo šli seveda po vse tri točke, saj se zavedamo, da moramo začeti zmagovati, če želimo obstati v ligi. Nikakor se nam noče odpreti. Tri gole smo dobili iz enajstmetrovk, ki so bile posledica pomanjkanja osredotočenosti v ključnih trenutkih. Enako se nam dogaja tudi v napadu, saj smo bili že v zaključku tekme blizu točki.“ je os svojem zadetku in igri ekipe proti Gorici povedal 22-letni napadalec, ki je v dresu modro-belih iz Nove Gorice dosegel štiri zadetke.

Videl je že preobrat

Radomljani so proti Gorici zaostajali že z 0-3, nato pa so v vsega treh minutah dosegli dva zadetka in bili blizu preobratu, a jih je na koncu izdala neosredotočenost v obrambi: „Sam sem že videl preobrat ali pa vsaj točko, a na žalost se nam ni izšlo. Tekme nismo dobro začeli, nismo bili dovolj agresivni. V drugem polčasu smo dvignili tempo in jih stisnili že visoko na njihovi polovici, na kar tudi sami niso imeli odgovora. Na koncu pa so se Goričani veselili zaslužene zmage.“

O svojem drugem zadetku proti nekdanjemu klubu je povedal: „Ko dosežeš gol, je vsakič lep občutek. Mogoče si kdo misli, da je bolje, če zadeneš proti nekdanjemu klubu, ampak to je bil zame gol kot gol. Na žalost ni doprinesel k boljšemu rezultatu ekipe.“

Vse sili bodo usmerili v zmago

O pripravah na naslednjo tekmo proti Aluminiju je bil kratek in jedrnat, a njegov komentar ne potrebuje nobene druge razlage. Radomljani bodo šli na tri točke: „Ob reprezentančnem premoru smo se kar se da najbolje pripravili na tekmo proti Aluminiju. Tri točke so tokrat obvezne, ni več kaj dodati.“

Sobotna tekma se v Kidričevem začne ob 15. uri, sodila pa jo bo mednarodna sodniška trojka, na čelu katere bo Damir Skomina. Delegat na srečanju bo Alojz Kovačič.

A.S.
Foto: Rok Zore