Oglas

Prihodnji krog PLTS

Naklanci nemočni tudi pri nas

2010-10-11 14:00
Trener Jeršin Rajko je v primerjavi s prvo enajsterico v Mirnu opravil dve zamenjavi. Namesto "kartoniranega" Snoja je v prvi enajsterici pričel "ozdravljeni" Škafar, namesto Bengeza pa se je v prvi enajsterici ponovno pojavil mladi napadalec, Matic Petek.

Naši so krenili v srečanje odločno in že od uvodnih minut dalje pokazali, da na tem srečanju ne bodo ničesar prepustili naključjem. Vseskozi so se vrstili npadai na gostujoča vrata, a so bili naši napadalci v odločilnih trenutkih premalo zbrani. Gostje so si v prvem delu priigrali par polprotinapadov, katere pa so radomljani zatrli že v kali. Po nekaj lepih zgrešenih priložnosti smo vendarle dočakali vodstvo domačih, ko je dobrih pet minut pred koncem prvega dela Dželadini Evzal v gostujočem "petercu"odlično sprejel žogo in iz voleja matirall odličnega gostujočega vratarja, kateremu se lahko vsi naklanci močno zahvalijo, da je bil rezultat ob polčasu le 1:0.

V drugem delu pa enaka slika kot v prvem. Radomljani so igrali in držali žogo v nogah, gostje pa so se branili in čakali na svoje priložnosti iz morebitnih protinapadov. Ponovno je gostujoči vratar (kateri je pravzaprav napadalec, saj sta oba njihova vratarja poškodovana) reševal svojo ekipo, v 68. minuti pa so naši fantje vendarle zadeli. Evzal Dželadini je s predložkom z desne strani našel povsem osamljenega Petka, le-ta pa je z glavo poskrbel za 2:0. Do konca srečanja smo še naprej spremljali igro na gostujoči polovici, velja pa omeniti dve priložnosti gostov, kateri pa sta bili realizirani v skladu z njihovo predstavo na igrišču. Tako je rezultat vse do izteka 90. minut ostal nespremenjen in pa seveda tisto, kar je najpomembnejše, nove tri točke vpisane na radomeljskem računu.

Najverjetneje se vsi zavedamo, da je naša prva ekipa v boju za sam vrh 3. SNL-zahod, vendarle pa je do konca jesenskega dela še 5 tekem, na katerih bo potrebno iztržiti čim več. Poskrbimo tudi navijači za lažjo pot do vrha in pomagajmo našim fantom. Naslednja takšna priložnost bo že prihodnjo soboto, 16.10., ob 15. uri, v športnem parku Stražišče, kjer domuje Sava iz Kranja.

Kalcer Radomlje : Naklo - klub zmagovalcev 2:0 (1:0)
Radomlje, 10.10.2010 ob 15.00, gledalcev 200
Sodnik: Frank Pavel (Črni Kal)
Delegat: Horvat Darko

Postavi:
Kalcer Radomlje: Juračič Uroš, Varga Velimir, Milinkovič Lazar, Veladžić Izudin, Mohar Gregor (Rozman Anže 79'), Kosec Gregor (Destani Elbasan 80'), Škafar Jure (Miškič Goran 75'), Lunder Marko, Dželadini Evzal, Karapetrovič Darko, Petek Matic

Rezervni igralci: Tomc Gašper, Destani Elbasan, Semprimožnik Tomaž Tomi, Rozman Anže, Dželedini Nimet, Miškič Goran, Pustotnik Andraž

Naklo - klub zmagovalcev: Dušanič Željko, Markelj Andrej, Šeruga Janez, Dakić Aleksandar, Uranič Primož, Bečič Asmir, Kozel Luka, Premrl Gregor, Korenčan Aleš, Šmid Rok, Bolka Jernej