Oglas

Prihodnji krog PLTS

Kadeti in mladinci v boju za prvo ligo

2016-05-17 10:14

Proti koncu gre tudi tekmovanje v kadetski in mladinski 2. ligi zahod. V boju za prvo ligo so mladi Radomljani tesno za petami ljubljanski Iliriji 1911, ki ima na skupni lestvici kadetskih in mladinskih ekip štiri točke prednosti. Pred nogometaši so še trije krogi, torej je skupno na voljo še 18 točk.

V preteklem krogu sta četi Dušana Balutta in Janija Pateta vknjižili novi zmagi. Tokrat so bili boljši od ekip Šobec Lesce. Na kadetski tekmi so gledalci videli pet zadetkov, zmago so rumenim prinesli Agović, Džafić in Stražar. Tekmece so strli z golom v zadnji minuti prvega polčasa in dvema v prvih treh minutah drugega dela igre.

Tekmo mladincev pa je z edinim zadetkom odločil Štruklec v izdihljajih tekme. Mladinci so tako vknjižili že enajsto zaporedno zmago, v tem času pa so prejeli le en zadetek, v celotnem prvenstvu pa so prejeli samo devet zadetkov.

Že jutri (sreda, 18. maj ) bosta obe ekipi gostovali pri Ivančni Gorici, ki v obeh kategorijah zaseda zadnje mesto. V nedeljo pa se bodo na domačem igrišču ob 15.30 (kadeti) in 17.30 (mladinci) pomerili z ekipama Brd. Slednji so zadnja ekipa, ki je mladinski ekipi odščipnila točko. V dvanajstem krogu je bilo 2-2.