Prihodnji krog PLTS

2011-05-09 11:55

V soboto, 7.5.2011, so se najprej med seboj merile ekipe selekcij U-10 iz cele slovenije ter ena ekipa iz tujine in sicer Viola Despotovac. Priča smo bili čudovitemu igralnemu dnevu in neštetim lepim potezam slovenske nogometne prihodnosti.

Cordial Cup, NK Radomlje

A žal je tudi na tem turnirju tako, da zmaga samo ena ekipa in tokrat je bila to povsem zasluženo ekipa NK Bravo, ki se je sicer v finale uvrstila skozi šivankino uho, z zmago 1:0, proti ekipi FC Koper, v finalu pa so fantje NK Bravo s 3:1 povsem zasluženo premagali vrstnike iz Domžal, ter tako osvojili prvo mesto.

24.NK Dob

Po izjemni soboti smo si obetali še izjemnejšo nedeljo. Tokrat so se med seboj merili igralci selekcij U-12. Turnirja se je udeležilo veliko zvenečih ekip slovenskega nogometa in tako so imeli tudi številčni gledalci kaj videti. Fantje so vsi po vrsti prikazovali svoje dobro taktično in tehnično znanje, tako da je bilo praktično skozi celotni turniri čutiti, da bodo o najboljših odločale malenkosti in tako se je tudi zgodilo. V polfinalu so med seboj igrali Triglav 2000 ter Bravo in Olimpija ter CM Celje, obe polfinali pa sta se končali s tesnih 1:0 in tako sta se v finale uvrstili ekipi ND Triglav 2000 in NK Olimpija. V zadnjem dejanju dneva, so bili, prav tako z minimalno razliko, 1:0, boljši nogometaši ljubljanske Olimpije in si tako priigrali vstopnico na finalni turnir v Kitzbuehlu.

20.NK Mengo 28

Tako smo torej dobili dva potnika, ki potujeta na finalni turnir Cordial Cup, ki bo potekal od 10. do 13.6.2011 v Kitzbuehlu v Avstriji. Obema ekipama želimo veliko športnih užitkov in seveda čim več lepih nogometnih potez ter odličnih rezultatov tudi v Avstriji.

Da pa ne bomo pozabili tudi na ostale, vsem ekipam, igralcem, trenerjem in seveda staršem se lepo zahvaljujemo za obisk in vas že ob tej priložnosti vabimo na že 3. kvalifikacijski Cordial Cup turnir v Radomljah v prihodnjem letu. Zahvala gre tudi staršem, sponzorjem, donatorjem, prostovoljcem in seveda organizatorjem, brez katerih si takšnega turnirja nebi mogli niti predstavljati. Hvala.

Spodaj si lahko ogledate še nekaj fotoutrinkov s kvalifikacijskega turnirja U-10 in U-12.