Djuranović in klub sporazumno prekinila sodelovanje, novi trener Žilnik

2016-08-16 18:24

Po dobrih treh letih je na klopi Kalcer Radomelj prišlo do zamenjave. Dejan Djuranović, ki je Radomljane med drugim dvakrat popeljal v prvo ligo in NK Radomlje sta danes sporazumno prekinila sodelovanje.

Po treh sezonah in preko sto tekmah v vseh tekmovanjih je prišlo do zasičenja, zato sta klub in dosedanji glavni trener sporazumno prekinila sodelovanje. Dejanu Djuranoviću se zahvaljujemo za dosedanje delo, med drugim je rumene kar dvakrat pripeljal v prvo ligo, s čimer se je z zlatimi črkami zapisal v zgodovino našega kluba.

Djuranović je na klop rumenih sedel pred začetkom sezone 2013-2014, že v prvi sezoni pa je z ekipo osvojil drugo mesto v drugoligaški konkurenci in napredovanje v prvo ligo. Radomljane je v drugi ligi vodil na 54 tekmah in vknjižil 31 zmag, 12 neodločenih rezultatov in 11 porazov. V prvi ligi pa je zasedbo Kalcer Radomelj vodil na 41 tekmah (4 zmage, 6 neodločenih izidov in 31 porazov).

Radomljane bo prevzel Janez Žilnik, ki ima izkušnje z vodenjem prvoligaške ekipe, saj je vodil NK Celje. Nekdanji branilec je v igralski karieri igral za Celje, Olimpijo, Slovan, Šentjur, Rudar Velenje, Korotan, Set Vevče in Zreče, v tujini pa je igral na Islandiji za Vikingur, s katerim je tudi osvojil naslov državnega prvaka.

Jani Žilnik

Janija lepo pozdravljamo v naši sredini in mu želimo veliko sreče in dobrih rezultatov.

A.S., U.J., Foto: Rok Zore, Ekipa24