Cordial Cup Slovenija - 7. in 8. maj 2011

2011-02-23 21:27

Na finalnem turnirju v Kitzbuhelu se zbere več kot 40 ekip v posamezni starostni kategoriji. Kategorije so razdeljene na do 11 let, do 13 let in do 15 let (v našem tekmovalnem sistemu so to skupine U10, U12 in U14).

Letos se tovrstni kvalifikacijski turnir drugič odvija v naši državi, prvič pa je organizator samo en nogometni klub in sicer Nogometni klub Radomlje. Tako bo tekmovanje potekalo na eni sami lokaciji v dveh igralnih dneh in sicer v Športnem parku Radomlje.

Cordial Cup Slovenija - NK Radomlje 7. in 8. maj 2011

Potekali bosta tekmovanji za starostni kategoriji: do 11 let (U10) - v soboto, 7. maja in do 13 let (U12) - v nedeljo, 8. maja 2011. Tekmovanje se bo pričelo v soboto zjutraj, medtem ko bodo nekatere ekipe prispele na prizorišče že v petek popoldan. Seveda, se bo vse vrtelo okrog nogometa, a se bomo poleg nogometašev lahko v obvladovanju okroglega usnja in naših spretnostih pomerili tudi ostali obiskovalci turnirja. Tako bo organizirano tekmovanje v ciljanju v tarrčo (glavna nagrada je ZAENKRAT ŠE SKRIVNOST), žongliranju in še in še. Prav tako bo poskrbljeno tudi za vse lačne in žejne, organiziran pa bo tudi srečelov z bogatimi dobitki. Pričakujemo vas že danes in obljubljamo, da vam ne bo žal. Tako ste na kvalifikacijski turnir vabljeni prav vsi, tako tekmovalci, njihovi starši, otroci, trenerji, kot tudi naključni mimoidooči. Po preksransem dnevu pa bomo vsak dan v finalni tekmi dobili zmagovalno ekipo, ki bo odpotovala na finalni turnir v Kitzbuhel. Zmagovalni ekipi pripada tudi lepa nagrada (bon za 300€, ki ga vnovčijo na finalnem turnirju (za U10) oz. pogostitev za 11 igralcev / 2 trenerja brez stroškov (polpenzion) v enem izmed hotelov Cordial (3 nočitve) (za U12), ki jo bo ekipa lahko unovčila na finalnem tekmovanju v Avstriji.

Tekmovanja se udeležujejo vsi najboljši slovenski, hrvaški, bosanski, srbski... klubi. Udeleženci kvalifikacij so tudi nogometaši NK Radomlje. Skupaj se kvalifikacijskega turnirja do 11 let (U10) udeležuje 24 ekip, do 13 let (U12)pa 16 ekip. Vsaka ekipa ima zagotovljene najmanj 4 tekme, za najuspešnejše ekipe pa skupni dnevni igralni čas ne bo presegal maksimalnega igralnega časa, ki je dovoljen po UEFA predpisih za ti starostni skupini).

V NK Radomlje bomo tako kot v preteklem letu poskrbeli, da bo turnir uspel v vseh pogledih, na zadovoljstvo organizatorjev, staršev, igralcev, vodstev klubov in preostalih obiskovalcev.

Vabljeni torej v Športni park Radomlje, v soboto in nedeljo, 7. in 8. maja 2011 in seveda, pridružite se nam pri ustvarjanju ekratnega dogodka.

Razpis za KVALIFIKACIJSKI TURNIR ZA CORDIAL CUP 2011 (U10), Radomlje, sobota, 7.maj 2011

Razpis za KVALIFIKACIJSKI TURNIR ZA CORDIAL CUP 2011 (U12), Radomlje, nedelja, 8.maj 2011

Prijavnica za KVALIFIKACIJSKI TURNIR ZA CORDIAL CUP 2011

Cordial Cup Slovenija - NK Radomlje 7. in 8. maj 2011