Cordial Cup - Seznam prijavljenih ekip

2011-03-16 09:41

V veliko veselje in čast nam je, da se bo tolikšno število klubov udeležilo našega kvalifikacijskega turnirja Cordial Cup Slovenija 2011 v  Radomljah. Turnir bo potekal 7. in 8.maja 2011 v Športnem parku Radomlje na igriščih z umetno in naravno travo. S spodnjim spiskom ekip, potrjujemo prijavo ekip na naš turnir.

Za dokončno prijavo ter sodelovanje na turnirju pa je potrebno do 31.03.2011 poravnati strošek prijavnine, ki znaša 50€ na ekipo razen v primeru, da ste to že storili oziroma, oz. ste z organizatorjem domenjeni drugače.

Plačilo prijavnine se izvede na račun kluba NK Radomlje:

NK Radomlje
Prešernova 43
1235 Radomlje

TRR NK Radomlje pri NLB d.d.: SI56 0230 4001 6902 457
Namen plačila: Prijavnina Cordial Cup 2011

Razpored tekem in skupin z nosilci bo objavljen po žrebu na katerem boste lahko predstavniki klubov tudi prisotni.

Obvestilo klubom in spisek prijavljenih ekip (PDF, 82kb)